Pracownicy i Doktoranci Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody

prof. dr. hab.
Dariusz L. Szlachetko

Kierownik Katedry, Kierownik Pracowni Taksonomii Roślin
profesor zwyczajny
pokój C/405
(58) 523 61 60
dariusz.szlachetko@gmail.com
Konsultacje: po uprzednim umówieniu się w sekretariacie lub osobiście
 więcej [pdf]

prof. dr. hab.
Martin Kukwa

Kierownik Pracowni Lichenologii i Mykologii Eksperymentalnej
profesor zwyczajny
pokój C/407
(58) 523 61 61
dokmak@ug.edu.pl
Konsultacje: śr. 13.45-16.45, czw. 13.00-16.00
 więcej [pdf]

prof. dr
Marc-André Selosse

Kierownik Pracowni Symbioz Roślinnych
profesor wizytujący
pokój C/413
(58) 523 61 75
selossemarcandr@gmail.com
Konsultacje: tylko poprzez e-mail
 więcej [pdf]

dr hab. prof. UG
Joanna Mytnik

Pracownia Taksonomii Roślin
profesor nadzwyczajny, tutor w Katedrze
pokój C/406
(58) 523 61 62, 502 494 189
joanna.mytnik@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: pn. 10.00-12.00, wt. 10.00-12.00
 więcej [pdf]

dr hab.
Iwona Głażewska

adiunkt
pokój C/412
(58) 523 61 65
i.glazewska@ug.edu.pl
 więcej [pdf]

dr hab.
Hanna Margońska

Pracownia Taksonomii Roślin
adiunkt
pokój C/411
(58) 523 61 67
hanna.b.margonska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt. 8.30-11.30, czw. 9.00-12.00
 więcej [pdf]

dr hab.
Piotr Rutkowski

Kierownik Pracowni Geobotaniki i Ochrony Przyrody
starszy wykładowca
pokój C/408
(58) 523 61 63, 601 831 938
piotr.rutkowski@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt. 10.00-13.00, śr. 11.00-14.00
 więcej [pdf]

dr
Renata Afranowicz-Cieślak

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
starszy wykładowca
pokój C/414
(58) 523 61 77
renata.afranowicz-cieslak@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: pn., śr. 10.00-13.00
 więcej [pdf]

dr
Przemysław Baranow

Pracownia Taksonomii Roślin
adiunkt
pokój C/409
(58) 523 61 64
przemyslaw.baranow@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt., śr. 10.00-13.00
 więcej [pdf]

dr
Magdalena Dudek

Pracownia Taksonomii Roślin
adiunkt
pokój C/410
(58) 523 61 66
magdalena.dudek@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt., czw. 10.00-13.00
 więcej [pdf]

dr
Beata Guzow-Krzemińska

Pracownia Lichenologii i Mykologii Eksperymentalnej
adiunkt
pokój C/408
(58) 523 61 63
beata.guzow@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: urlop do 30 czerwca 2017
 więcej [pdf]

dr
Bartłomiej Hajek

Zielnik Uniwersytetu Gdańskiego UGDA
pracownik naukowo-techniczny
pokój B/119
bartlomiej.hajek@ug.edu.pl
 więcej [pdf]

dr
Agnieszka Jabłońska

Pracownia Lichenologii i Mykologii Eksperymentalnej
pracownik naukowo-techniczny
pokój C/144
(58) 523 61 69
agnieszka.jablonska@biol.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

dr
Marcin Jąkalski

Pracownia Symbioz Roślinnych
adiunkt
pokój C/413
(58) 523 61 75
marcin.jakalski@biol.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

dr
Marta Kolanowska

Pracownia Taksonomii Roślin
adiunkt
pokój C/409
(58) 523 61 64
martakolanowska@wp.pl
 więcej [pdf]

dr
Marta Kras

Pracownia Taksonomii Roślin
adiunkt
pokój C/144
(58) 523 61 69
bgmk@ug.edu.pl
Konsultacje: wt., śr. 9:00-12:00
 więcej [pdf]

dr
Magdalena Lazarus

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
adiunkt
pokój C/415
(58) 523 61 77
magdalena.lazarus@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: pn. 9.30-13.30, śr. 8.00-10.00
 więcej [pdf]

dr
Ryszard Markowski

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
pracownik emerytowany, specjalista botanik w Zielniku UGDA
pokój B/220
biorm@ug.edu.pl

dr
Julita Minasiewicz

Pracownia Symbioz Roślinnych
specjalista biolog
pokój C/427
(58) 523 61 71
biojm@ug.edu.pl
 więcej [pdf]

dr
Alžběta Novotná

Pracownia Symbioz Roślinnych
doktorant
pokój C/416
(58) 523 61 79
alzbeta.novotna@phd.stud.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

dr
Magdalena Oset

Pracownia Lichenologii i Mykologii Eksperymentalnej
adiunkt
pokój C/410
(58) 523 61 66
magdalena.oset@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: pn., wt. 10.00-13.00
 więcej [pdf]

dr
Emilia Ossowska

Pracownia Lichenologii i Mykologii Eksperymentalnej
adiunkt
pokój C/415
(58) 523 61 78
emilia.ossowska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: pn., śr. 10.00-13.00
 więcej [pdf]

dr inż.
Marcin Pietras

Pracownia Symbioz Roślinnych
adiunkt
pokój C/415
(58) 523 61 78
marcin.pietras@biol.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

mgr
Artur Eichmann

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
doktorant
pokój C/418
artur.eichmann@phdstud.ug.edu.pl
Konsultacje: wt. 9.00-12.00, czw. 10.30-13.30
 więcej [pdf]

mgr
Joanna Gołębiewska

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
doktorantka, pracownik naukowo-techniczny w Zielniku UGDA
pokój C/418
j.golebiewska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt. 11.00-14.00, śr. 9.00-12.00
 więcej [pdf]

mgr
Magdalena Jąkalska

Sekretariat Katedry
pracownik administracyjny
pokój C/404
(58) 523 61 59
biotrop@ug.edu.pl

mgr
Magdalena Kosecka

Pracownia Lichenologii i Mykologii Eksperymentalnej
doktorantka
pokój C/416
(58) 523 61 79
magdalena.kosecka @phdstud.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

mgr
Anna Kuczyńska

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
doktorantka, pracownik naukowo-techniczny w Zielniku UGDA
pokój C/418
anna.kuczynska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt. 11.00-14.00, śr. 9.00-12.00
 więcej [pdf]

mgr
Monika Lipińska

Pracownia Taksonomii Roślin
doktorantka, pracownik naukowo-techniczny w Zielniku UGDA
pokój C/400
monika.lipinska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: pn. 11.00-14.00, śr. 10.30-13.30
 więcej [pdf]

mgr
Michał May

Pracownia Symbioz Roślinnych
doktorant
pokój C/416
(58) 523 61 79, 798 855 780
michal.may@phdstud.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

mgr
Katarzyna Mystkowska

Pracownia Taksonomii Roślin
doktorantka
pokój C/418
katarzyna.mystkowska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt., śr. 10.00-13.00
 więcej [pdf]

mgr
Sławomir Nowak

Pracownia Taksonomii Roślin
doktorant, asystent
pokój C/417
slawomir.nowak@ug.edu.pl
Konsultacje: wt., śr. 11.00-14.00
 więcej [pdf]

mgr
Natalia Olędrzyńska

Pracownia Taksonomii Roślin
doktorantka, pracownik naukowo-techniczny
pokój C/417
natalia.oledrzynska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: wt., śr. 12.00-15.00
 więcej [pdf]

mgr
Sandra Olszewska

Pracownia Lichenologii i Mykologii Eksperymentalnej
doktorantka
s.m.olszewska@wp.pl
 więcej [pdf]

mgr
Max Rykaczewski

Pracownia Taksonomii Roślin
doktorant, pracownik naukowo-techniczny w Zielniku UGDA
pokój C/410
max.rykaczewski@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: pn. 11.00-14.00, śr. 10.30-13.30
 więcej [pdf]

mgr
Iwona Skorowska

Pracownia Taksonomii Roślin
doktorantka, pracownik naukowo-techniczny w Zielniku UGDA
pokój C/418
iwona.skorowska@biol.ug.edu.pl
Konsultacje: śr. 10.00-13.00, czw. 11.00-14.00
 więcej [pdf]

mgr
Katarzyna Wszałek-Rożek

Zielnik Uniwersytetu Gdańskiego UGDA
Kurator Zielnika Uniwersytetu Gdańskiego, pracownik naukowo-techniczny w Pracowni Geobotaniki i Ochrony Przyrody
pokój B/219
(58) 523 61 68, 601 488 424
katarzyna.wszalek-rozek@biol.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

 
Marta Jarosińska

Zielnik Uniwersytetu Gdańskiego UGDA
pracownik naukowo-techniczny
pokój C/418
marta.jarosinska@biol.ug.edu.pl
 więcej [pdf]

Pracownicy emerytowani Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody

prof. dr hab.
Jacek Herbich

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
pracownik emerytowany
pokój C/426
biojh@ug.edu.pl

dr hab. prof. UG
Maria Herbichowa

Pracownia Geobotaniki i Ochrony Przyrody
pracownik emerytowany
pokój C/426
biojh@ug.edu.pl